تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا سئو شده

برای اینکه بدانید منظور از تولید محتوای سئو شده چیست، ابتدا باید مفهوم سئو و اصول آن در نویسندگی را بدانید. SEO به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو مانند گوگل می‌باشد.

حال محتوای سئو شده محتوایی است که تمامی المان‌های آن اعم از عنوان، سرتیتر، پاراگراف بندی و… مبتنی بر اصول سئو باشند.

هدف ما از تولید محتوای سئو شده، بهبود رتبه‌بندی سایت شما در موتورهای جستجو است.

شخصی که این کار را انجام می‌دهد، حتما باید از تخصص کافی برخوردار باشد، در غیر این صورت ممکن است نه تنها باعث رشد رتبه های شما نشود بلکه باعث افت آن شود.

تولید محتوا سئو شده

المان های موثر در محتوای مبتنی بر سئو

اگر قصد تولید محتوای سئو شده را دارید، بهتر است بدانید که برخی از المان‌ها در نوشتن محتوای مبتی بر سئو بسیار تاثیر گذارند.

پس علاوه بر بهینه سازی نوشته خود، باید تجربه کاربری به اشتراک گذاری محتوا در شبکه‌های مختلف و ایجاد بک لینک را در نظر بگیرید.

محتوای سئو شده، نوشته‌ای نیست که فقط با کلمات کلیدی پر شده باشد. استفاده زیاد از کلمات کلیدی در متن، دیگر مانند قبل کاربرد ندارد و حتی ممکن است به سئو صفحات شما آسیب برساند.

امروزه بیشترین تمرکز بر روی تجربه کاربری (UX)، تعامل او و تشویق آنها به اشتراک گذاری محتوا است. به این منظور، شما نیاز دارید تا محتوای منحصر به فرد و کاربر محور برای مخاطبان خود فراهم کنید.

پس برای تولید محتوای سئو شده باید 2 دسته از مخاطبان را در نظر بگیرید: خزنده‌های موتور جستجو (گوگل) و مخاطبانی که محتوای شما را می‌خوانند.

زمانی که برای تقویم محتوایی خود برنامه‌ریزی می‌کنید، کلمات کلیدی را در قالب عنوان‌هایی بیاورید که سولات و عبارت‌های جستجو شده توسط مخاطبان شما را پوشش دهد.

تولید محتوا سئو شده

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس