تگ سئو سایت

تگ سئو سایت

متا تگ چیست؟


به طور کلی باید بدانید متا تگ برچسب هایی از سایت هستند که در قسمت هد کدهای HTML قرار می گیرند. اهمیتی که این تگ ها برای سئو دارند به دلیل خاصیت معرفی وبسایت به موتورهای جستجو در این تگ ها است. گوگل و دیگر موتورهای جستجو، این برچسب ها را به عنوان داده هایی برای شناسایی بهتر سایت در نظر می گیرند و قبل از هرچیز در سایت، آن ها را می بینند. این تگ، به عنوان تگی کلیدی در بهینه سازی سایت عمل می کند.


متا تگ های سئو


متا تگ های سئو تعداد زیادی دارند. اول از همه تگ <title> را معرفی می کنیم که در نوع خود، تگی جداگانه است و در دسته متا تگ ها قرار نمی گیرد اما در وبسایت و سئو پادشاهی می کند. این تگ عنوان کلی صفحه را مشخص می کند. عنوان توسط کاربران و گوگل خوانده می شود و موضوع کلی سایت را مشخص می کند. از این رو بهت است مختصر و مفید نوشته شود.


متا کیورد meta keyword


متا کیورد meta keyword به شرح کلمات کلیدی مهم در صفحه می پردازد. این متا از دسته متا تگ هایی است که در سئو کاربرد دارد. هر چند رففته رفته از اهمیت آن کم شده اما هنوز افردی هستند که آن را اعمال می کنند. از نظر ما وجود این متا تگ برای سئو سایت خیلی ضروری نیست و می توانید از آن صرف نظر کنید.

متا دسکریپشن meta description


متا دسکریپشن meta description تگ مهمی در سئو سایت است و وظیفه آن توضیحی از صفحه می باشد. هرآنچه که در این تگ بنویسید، معمولا زیر آدرس سایتتان در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.


متا تگ robots و googlebot


متا تگ robots و googlebot در هر صفحه ای از وب سایت که لازم است به شیوه ای متفاوت از بقیه صحات برای موتورهای جستجو نشان داده شود، به کار می آید. از جمله ویژگی هایی که می شود به این تگ داد و در قالب content می گنجد.

برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس