جدید ترین خبر سئو سایت

جدید ترین خبر سئو سایت

جدید ترین خبر سئو سایت

بهترین کار این است که خودمان را برای تغییرات جدید گوگل آماده کنیم. گوگل تغییرات آتی سئو را معمولاً به صورت نجوا منتشر میکند؛ به این معنی که ابتدا یک مفهوم و تکنیک جدید معرفی میشود و سپس به مرور تاثیر آن در بهبود جایگاه اثبات میشود. وقتی این تغییرات ثابت شد، همه به دنبال اعمال به‌روزرسانی در سئو سایت خود هستند.

در این سری مقالات یک مجموعه آموزشی ارزشمند تحت عنوان «سئو 2019» برایتان آماده کردیم تا بتوانید به خوبی نجواهای گوگل را بشنوید. با خواندن این مقالات از آخرین اخبار، تغییرات و پیش بینی های حوزۀ سئو و دیجیتال مارکتینگ باخبر میشوید.

جدید ترین خبر سئو سایت

آیا در سئو سال 2021 تغییری به وجود خواهد آمد؟

این سوالی است که هر کسی با دیدن عنوان «سئو 2021» از خودش میپرسد. آیا تکنیک های آموزش تولید محتوا و سئو که در حال حاضر خوب جواب میدهند در سال های آینده منسوخ یا اثرشان کم میشود؟

در پاسخ باید بگوییم خیر. تنها اثر برخی از روش های سئو با مرور زمان بیشتر یا کمتر میشود. یعنی مثلاً ممکن است دادن رپورتاژ آگهی همچنان به روش اصولی همچنان به بهبود رتبه سئو سایت شما کمک کند، ولی به دلیل به‌روزرسانی های جدید در اعتبار دامنه، ممکن است اثر رپورتاژ آگهی کمرنگ شود.

بعد از اینکه این سوال مهم را پاسخ دادیم به این موضوع میرسیم که آیا ترندهای جدیدی در سئو 2021 ظهور میکنند؟

برای سادگی درک شما از سئو در سال های آینده، بهتر است هر کدام را جداگانه توضیح دهیم.

جدید ترین خبر سئو سایت

جدید ترین فاکتورهای سئو 2021

در این صفحه مهم ترین و تاثیرگذارین تکنیک های جدید سئو را به شما معرفی میکنیم. ولی اگر قصد دارید به طور خلاصه با این راز و رمز های آشنا شوید، در ادامه توضیحات مختصری درباره هر بخش به شما دادیم.

اعتبار برند: میزان منشن یا تعامل کاربری با برند چه قدر است؟ هر چه افراد در فضای وب بیشتر در مورد برند شما حرف بزنند، این یعنی کسب و کار شما توانسته ارتباط خوبی با مشتریانش ایجاد کند.

سیگنال های شبکه اجتماعی: حضور در شبکه های اجتماعی در سئو تاثیر گذار است! دیگر نه! سیگنال های اجتماعی فاکتوری هستند که در سال های آینده برای گوگل اهمیت بیشتری دارد

تولید پادکست: دوران حاکمیت محتوای متنی رو به پایان است، بهتر است پا به پای نیاز کاربر پیش روید و مدیای صوتی و ویدئویی را زنده کنید.

تجربه کاربری: گوگل همیشه در تلاش است تا با انتشار الگوریتم های مختلف، فضای بهتر و راحت تری را برای استفاده کاربر فراهم کند. مدتی است که بهبود تجربه جستجو تبدیل به هدف نهایی گوگل شده و شما هم باید پا به پای گوگل جلو بروید.

هدف جستجو کاربر: هسته اصلی تجربه کاربری برای گوگل، هدف کاربر از جستجوست. یعنی کاربر چرا سرچ میکند و میخواهد به چه نوع محتوایی برسد؟ در نهایت وظیفه گوگل این است که مطمئن شود هدف کاربر با نتیجه ای که به او نشان میدهد همخوانی دارد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس