سئوسایت و لینکهای شکسته

سئوسایت و لینکهای شکسته

لینک شکسته:لینک شکسته لینک هایی هستند که زمانی وجود داشته اند ولی اکنون حذف شده اند و یا اینکه عمل نمی کنند و شما با کلیک بر روی آنها به مقصر نمی رسید.

زمانی که خزنده های گوگل کار دنبال کردن لینک ها را بر عهده می گیرند اگر در این میان به لینک شکسته ای برخورد کنندبه بن بست می رسند و سایت را ضعیف می پندارندو این امر است که سایت شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

مهم ترین فاکتور های موتور های جستجو،دسترسی به یک وب سایت است و اگر خزنده های گوگل سایتی را بازدید کنند و با مقادیر زیادی لینک شکسته مواجه شوند به معنای تابلوی ایست است که مانع کار خزنده ها شده و با افزایش زمان برگزاری صفحه خطای ۴۰۴ ظاهر می شود،بنابراین ارزش سایت کاهش می یابد.

یک بازدید کننده با دیدن این خطا سایت را ترک می کند و این همان چیزی است که در مدت کوتاهی رتبه بندی سایت را کاهش می دهد.

نکته:اگر شما یک وبسایت بزرگ دارید نباید اجازه دهید که لینک های شکسته به سایت شما صدمه وارد کنند،اگر هم که سایت کوچکی دارید حتی وجود تعداد کمی از این لینک ها باعث ایجاد خسارت می شود.

-تعداد صفحات۴۰۴ هر چقدر بیشتر باشد باعث افت سایت می شود و اگر بازدیدکنندگان را به مقصد نرساند گوگل برای آن بخش از سایت امتیاز منفی در نظر می گیرد.

هر لینک شکسته در SEO یک امتیاز منفی محسوب می شود،پس باید هیچ لینک شکسته ای در سایت شما وجود نداشته باشد،شما باید آنها را شناسایی کنید و رفع کنید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس