سئوکار حرفه ای و فضای فعالیت آن

سئوکار حرفه ای و فضای فعالیت آن

به گفته بیل گیتس: اگر شما نتوانید که برای کسب و کارتان در اینترنت جایگاهی فراهم کنید مطمئن باشید که همان جایگاهی را هم که در دنیا دارید از دست خواهید داد. برای هر شرکت پروژه ها و سفارسات نقش کلیدی در بقای اون شرکت و سازمان دارند به طوری که اگر برای شرکتی ثبت سفارشی صورت نگیرد، بقای شرکت با خطر روبه رو می شود.

به عنوان مثال به یک شرکت مربوط به دیجیتال مارکتینگ توجه کنید که که دارای خدمات متنوعی هست ولی در بین این همه خدمات،کارهای مربوط به بخش سئو و ویدئو مارکتینگ نقش بسزایی در جایگاه شرکت دارند.

با مرور جمله و سخن کلیدی بیل گیتس به این نکته پی می بریم که که هر کس باید در این دنیای پر از رمز و راز اینترنت جایگاه و مکانی برای خودش داشته باشد تا بتواند با علم روز پیشرفت کند به طوری که برای حضور در بازار فرصت ها باید از یک نقطه ای به نام گوگل شروع کرد.

گوگل برای هر کس می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب باشد و او را به آرمان ها و اهدافش برساند، وقتی شما توانستید دراین بازار برای خودتان جایگاهی بدست بیاورید متوجه این بازار پر رونق و مکان آرمان ها واهداف یعنی گوگل خواهید شد، البته یکی از راههای برای کسب این جایگاه سئو می باشد.

با آمدن سئو سایت و گرایش بسیاری از افراد به این سمت شغل ها و فرصت های زیادی ایجاد شد و توانستند از قدرت سئو بهره مند شوند و به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوند.

سئوکار شدن برای هر به همین راحتی نیست و نیازمند تلاش و پشتکار می باشد که برای شروع این کار باید درست و هدفمند پیش رفت تا به اون نقطه ای که میخواهید برسید.

شناختن فضای فعالیت سئوکار

برنامه ریزی و ایجاد اقدامات لازم برای سئوکار شدن به دو بخش تقسیم می شود که شامی سئوی داخلی و سئوی خارجی می شوند. قسمت بهینه سازی سایت شامل ONPAGE و OFFPAGE می باشد که ابتدا بر روی سئوی داخلی سایت کار کردن بهتر است و در مرحله بعد به سراغ سئوی خارجی بروید.

سئوی داخلی شامل سه بخش مجزا می باشد که شامل محتوا، لینک های داخلی و کدهای سایت می باشد که در این میان بخش کدهای سایت بر عهده طراح سایت می باشد و شما باید تمرکز خود را روی دو بخش دیگر بگذارید.

کسب درآمد از سئو

مهمترین بخش و یکی از مهمترین مسائل که هر کس برای ورود به دنیای سئو لازم می بیند، کسب درآمد بالا از طریق سئو می باشد. کسب درآمد از طریق سئو به تلاش و انگیزه فرد بستگی دارد به طوری که در بسیاری از شغل ها اینچنین است .

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس