قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

قیمت سئو

قیمت سئو یا هزینه سئوی سایت کاملا به میزان  رقابت در صنف شما بوده و نوع  کلمات کلیدی سایت بستگی دارد ،و همینطور در تعرفه سئو باید به وضعیت رقبای فعال در این حوزه ،و به ویژه  وضعیت کنونی  سایت مد نظر ، قدمت دامنه وب سایت شما باز اهمیت ویژه ای برخوردار است  هیچ گونه قیمت یا تعرفه سئو ثابتی نمی توان براش قائل  شد .

مهمترین عوامل در تعیین قیمت سئو

زمانی که به سئو و بهینه سازی سایت شرکت خود فکر می کنید با این هدف که  به فکر جذب مشتریان بیشتر، بالا بردن فروش و سود بیشتر می باشید . در این میان امکان این وجود دارد که با شرکت های مختلفی بابت سئو سایت خود تماس بگیرید و با قیمت های متفاوتی از هر کدام از این شرکت ها مواجه بشوید . و این موضوع را برای شما پیچیده سازد . ما در سئو ساز بهترین قیمت سئو را به شما ارائه خواهیم داد . لازم به ذکر  است که هر قیمت بالایی هم این الزام را ندارد که شاید کار آن شرکت بهتر باشد یا هر قیمت پائینی هم این الزام را ندارد که ممکن است کار این شرکت بد باشد . برای نتیجه گیری و بهترین انتخاب در مورد سپردن سایت خود جهت سئو به یک شرکت سئو باید رزومه اون شرکت را قبل از هر انتخابی بررسی نمائید . و هیچ گاه به حرف اعتماد نکنید . ما در سئو ساز این نوید را می دهیم که با مناسب ترین قیمت سئو و بهترین کیفیت و ماندگاری در صفحه اول را برای شما تضمین نمائیم .

مهمترین مواردی که قبل از هزینه سئو باید در نظر بگیرید .

  1. وظیفه انجام خدمات سئو  سایت شرکت  را به چه شخص یا شرکتی واگذار می کنید . آیا این شرکت از سابقه خوبی در این زمینه برخوردار است این مشتریان این شرکت از خدماتی که گرفته اند راضی هستند نحوه پشتیبانی این شرکت به چه گونه ای است . آیا پاسخگویی این شرکت چه جوری است ؟
  2. آیا سابقه آن شرکت را بررسی کرده اید؟
  3. آیا نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کرده اید؟

بعد از انتخاب شرکت سئو برای قیمت این موارد را به خاطر داشته باشید .

  1. آیا شرکت ارائه خدمات سئو  مورد نظر قراردادی قانونی و محکم در این زمینه تنظیم می کند؟
  2. آیا زمان آغاز و پایان پروژه رو مشخص می نماید . ؟
  3. آیا لیست کارها و هزینه های انجام شده را ارائه خواهد داد؟
  4. آیا خدمات آنها حتما تاثیر مثبتی روی بازدیدکنندگان سایتتان خواهد داشت؟
  5. آیا این شرکت بعد از عقد قرارداد بنا به دلایلی هزینه سئو و قیمت سئو توافق شده را افزایش می دهد یا به همان قیمت سئو زمان عقد قرارداد پایبند است .
برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس