مدیریت و بهینه سازی سئوسایت

مدیریت و بهینه سازی سئوسایت

هدف از طراحی سایت بدست آوردن تعداد قابل قبولی از بازدیدکنندگان و مشتریان است که در نتیجه باعث بالا رفتن ترافیک سایت و داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو می شود . بدون بهینه سازی سایت خود شما به این هدف نخواهید رسید . اولین موردی که باید به آن توجه کنید این است که وب سایت خود را برای چه قشری از مردم طراحی کرده اید و چگونه می خواهید مخاطبان را به بازدید از سایت خود ترغیب کنید . اگر هنوز برای این سوالات جوابی ندارید هیچ هدفی هم برای شروع بهینه سازی سایت خود نخواهید داشت . برای شروع بهینه سازی سایت باید از نکاتی آگاهی داشته باشید .
چون سئو سایت (بهینه سازی سایت ) کار زمان بری است  پس قبل از اینکه کار طراحی وب سایت شما به پایان برسد  باید نقشه سایت را برای تمامی موتورهای جستجو ارسال و ثبت کنید . توجه داشته باشید که از چه کلمات کلیدی در وب سایت تان استفاده می کنید زیرا این کلمات کلیدی است که باعث بالا رفتن موفقیت شما در رتبه بالای موتورهای جستجو می شود ، و مطمئن شوید که کلمات کلیدی که برای متاتگ عنوان وب سایت خود انتخاب کرده اید با محتوای وب سایت تان کاملا مرتبط باشد زیرا اولین چیزی که موتور جستجو در نتیجه جستجوی کاربران انجام می دهد نشان دادن همین تگ عنوان است ، همچنین اطمینان حاصل کنید که مطالبی که برای سایت خود انتخاب کرده اید مرتبط ، جدید و دارای کلمات کلیدی مناسب است این را در نظر داشته باشید که مهمترین اصل در سئو ، محتوا است و بهتر است که محتوای صفحه اصلی را مرتباً تغییر دهید ، ولی اگر سایت شما به گونه ای است که تغییر مطالب در آن صدق نمی کند می توانید از اخبار استفاده کنید زیرا به طور روزانه تغییر می کنند . سایت خود را در شبکه های اجتماعی ثبت کنید داشتن یک صفحه خوب در فیس بوک می تواند ترافیک زیادی برای وب سایت شما به وجود آورد .سئوسایت یک کار زمان بر است و دائما باید زمان صرف کنید و تلاش کنید که به هدف خود برسید و انتظار نداشته باشید که یک شبه به نتیجه برسید و در بالای لیست رنکینگ قرار بگیرید .

هدف از بهینه کردن یک سایت برای موتورهای جستجو :

به طبع هر فعالیتی که انجام می شود، برای رسیدن به یک هدف و یا هدف های خاص صورت می گیرد.برای همین هدف از سئو رسیدن به اهدافی همچون بالا بردن بازدید سایت، معرفی کردن و فروش محصولات به صورت اینترنتی، بالا بردن ترافیک سایت، عملیات برند سازی، تبلیغات در زمینه های مختلف و … می باشد. لذا با توجه به این که امروزه سایت ها و وبلاگ ها تاثیر بسزایی در کلیه امور از قبیل سیاست، فرهنگ، اقتصاد و … پیدا کرده اند، می توان گفت سئو کردن وب سایت ها و رسیدن به رتبه های برتر در گوگل، در آینده یکی از هدف های بزرگ جوامع بشری محسوب می شود.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس