چرا سایت باید سئو شود

چرا سایت باید سئو شود

چرا سایت باید سئو شود

از جنبه های اهمیت سئو سازگاری شما با مخاطبینتان می باشد که این موضوع برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است. درست است که گوگل به رضایت کاربران برای وب سایت توجه بسیاری دارد اما باید این موضوع را هم در نظر داشت که موتورهای جستجو انسان نیستند و به اندازه میزان درک آن ها قدرت درک ندارند و بر اساس الگوریتم ها تصمیم میگیرند که کدام سایت را در نتایج بالاتر نمایش دهند.

بنابراین زمانیکه بر روی سئو وب سایت خود متمرکز می شوید و این کار را انجام می دهید به موتورهای جستجو کمک خواهید کرد تا موضوعاتی که دارای اهمیت و ارزش بیشتری در صفحات سایت شما می باشند و به میزان کیفیت آن ها بیشتر توجه می کنند و در نتیجه رتبه مناسبی را برای سایت شما در نظر خواهند گرفت.

در ادامه 11 دلیل برای شما می­آوریم تا بهتر متوجه شوید که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد.

چرا سایت باید سئو شود

11 دلیل مهم برای استفاده از سئو

در ادامه 11 تا از مزایای استفاده از سئو در کسب و کار آنلاین را برای شما می ­آوریم تا بهتر متوجه شوید که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد. اگر می خواهید بدانید که چرا باید سایت خود را سئو کنیم، در ادامه با ما همراه باشید.

  1. جستجوی ارگانیک، اغلب منبع اصلی ترافیک وب­ سایت است.

جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد سایت اکثر مشاغل و همچنین یکی از مولفه ­های مهم قیف فروش است و در نهایت کاربران را مجبور به انجام یک تعامل می­کند. بهتر است بدانید که فقط 75 درصد از بازار موتورهای جستجو، در اختیار Google است. (البته این عدد در آمریکا نزدیک به 97 و در ایران و اروپا نزدیک هم بین 95 تا 99 درصد میباشد). گوگل یک رهبر مشخص است و بنابراین رعایت دستورالعمل­ های آن نیز بسیار مهم است. سئو­ی با کیفیت یک وب­سایت باعث می­شود سایت به راحتی در نتایج سرچ­ های اول گوگل قرار ­گیرد.

  1. سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار سایت می­شود.

هدف از انجام سئو حرفه ای، ایجاد بنیانی محکم برای یک سایتِ زیبا به همراه تجربه کاربری خوب و موثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و سایر فاکتور های دیجیتال مارکتینگ، سایت در نتایج (serp) جستجو به راحتی قابل مشاهده خواهد بود.

  1. سئو خوب به معنای تجربه بهتر کاربر است.

هر شخصی می­خواهد وب­سایتش در رتبه بالایی در گوگل قرار گیرد؛ اما تعداد کمی از افراد می­دانند که تجربه ی خوب کاربر قسمت بزرگی از رسیدن به این هدف است.

  1. سئوی محلی به معنای افزایش درگیری و تعامل، ترافیک و در نهایت نرخ تبدیل بالاتر است.

با افزایش و تسلط روز افزون بر ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی به بخشی اساسی از موفقیت مشاغل کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است. چرا که gps ها کاملا موقعیت محل قرار گیری شما را نشان خواهند داد.

5- سئو بر چرخه خرید تأثیر می­گذارد.

مشتریان تحقیقات خود را انجام می­دهند. این یکی از بزرگترین مزایای اینترنت از دید خریدار است.

  1. وب­سایت شما با سئو همیشه بروز خواهد بود.

ما می دانیم که سالانه هزاران تغییر در الگوریتم های گوگل ایجاد می­گردد. جا ماندن از آن به ضرر وب­سایت خواهد شد. جوانب مثبت سئو کمک می­کند تا وب­سایت همیشه بروز بوده و با توجه به الگوریتم­ های گوگل پیش برود.

  1. درک سئو باعث می­شود تا محیط وب را نیز درست بشناسید.

داشتن رتبه بالا در وب (که محیطی همیشه در حال تغییر است)، یک چالش بزرگ برای صاحبان وب­سایت هاست.

  1. سئو نسبتاً ارزان است.

سئو هزینه بازاریابی نیست. این یک سرمایه­گذاری واقعی تجاری است.

  1. سئو یک استراتژی بلند ­مدت است.

سئو می­تواند در اولین سال اقدام، تاثیر قابل توجهی بر روی وب­سایت شما بگذارد و بسیاری از این اقدامات تأثیری خواهند داشت که بیش از چندین سال طول می­کشد.

  1. سئو قابل اندازه­ گیری است.

شما می­توانید تقریباً همه موارد مهم در وب­سایت را با ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب اندازه بگیرید.

  1. سئو فرصت­های جدیدی برای موفقیت یک وب­سایت به ارمغان می ­آورد.

سئوی درست و اصولی همیشه ابزاری برای کشف و استفاده از فرصت­ های جدید برای برندها است.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس