آشنایی با 10افزونه امنیتی برای مقابله با هکرها

آشنایی با 10افزونه امنیتی برای مقابله با هکرها

1- Admin SSL Secure Plugin

یکی از افزونه هایی که به بالا رفتن امنیت سایت وردپرس کمک میکند افزونه Admin SSL Secure Plugin است. این افزونه به شیوه رمزنگاری SSL عمل می کند و در برابر هکرها و یا افرادی که در تلاش برای بدست آوردن دسترسی غیر مجاز به پنل شما هستند مفید است.

2- Login Encryption

Login Encryption یک افزونه امنیتی می باشد که از یک ترکیب از DES و RSA برای رمزگذاری و امن کردن فرآیند ورود به پنل مدیریتی استفاده می کند.

3- Stealth Login

افزونه Stealth Login آدرس های URL سفارشی ایجاد می کند که برای ورود به سیستم وردپرس ، ثبت و خروج ایمن از وردپرس به کاربر کمک می کند.

4- Bad Behavior

Bad Behavior یا همان رفتار بد افزونه ای است که به شما این امکان را میدهد تا با فرستندگان اسپم های مزاحم مبارزه کنید. این افزونه نه تنها در جلوگیری از ارسال پیام های اسپم به شما کمک می کند ، بلکه سعی می کند دسترسی به وب سایت شما را برای چنین افرادی محدود کند.

5- Exploit Scanner

افزونه ی Exploit Scanner به جستجو در فایل ها و فایل های نصبی پایگاه داده وردپرس برای یافتن نشانه هایی که ممکن است نشان دهد که فایل ها و یا پایگاه داده قربانی هکرهای مخرب شده اند می پردازد. حتی اگر آن را یکی دیگر از افزونه های اسکن کننده و تکراری بشماریم ، ارزش امتحان کردن دارد.

6- Antivirus

Antivirus افزونه بسیار محبوبیست که به شما کمک خواهد کرد که وب سایت خود را در برابر رباتها ، ویروس ها و مخرب افزار ها یا همان Malware در حالت امن حفظ نمایید.

7- One Time Password

افزونه One Time Password به شما کمک می کند که یک رمز عبور یک بار مصرف برای ورود خود را به حساب admin ایجاد کنید ، به منظور جلوگیری از ورود ناخواسته کاربران هنگامی که در کافی نت ها یا مراکز عمومی قصد ورود به سیستم وردپرس خود را دارند.

8- WP-DB Manager

این یکی از افزونه هایی است که به شما اجازه می دهد به مدیریت پایگاه داده WP خود بپردازید. این افزونه را می توان به عنوان جایگزین مدیریت پشتیبان گیری وردپرس مورد استفاده قرار داد.

9- User Locker

اگر می خواهید از هک شدن سایت خود به روش brute force جلوگیری کنید در آنصورت افزونه User Locker برای شما مناسب است. این پلاگین به همان شیوه ورود به قفل کار می کند ، با این حال ، یک افزونه وردپرس است که شهرت زیادی در میان کاربران خود دارد.

10- WP DB Backup

افزونه پشتیبان گیری از وردپرس DB افزونه ای با قابلیت استفاده آسان است که اجازه می دهد تا فقط با چند کلیک از هسته جداول پایگاه داده وردپرس خود پشتیبان گیری نمایید. علاوه بر استفاده بسیار آسان ، این افزونه یکی از مشهور ترین و پر استفاده ترین افزونه ها برای بالا بردن امنیت وب سایت تحت وردپرس به شمار می آید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس