افزایش سرعت سئوسایت

اقدامات برای افزایش سرعت سایت:

در درجه اول باید از هاستی استفاده کنید که بتواند اتصال بهتری را برای شما فراهم کند. سرور شما باید به راحتی قابل دسترس و بدون زمان توقف یا از کار افتادگی باشد. با انتخاب یک هاست سریع و با انجام نکات بهینه سازی در برنامه سایت، می توانید سرعت لود صفحات سایت خود را بیشتر کنید.

معرفی و مزایای هاست لینوکس حرفه ای (پرسرعت):

دقت کنید که سرعت بارگذاری صفحات سایت یک امر دوطرفه است و علاوه بر انتخاب یک سرور با تنظیمات مناسب، لازم است برنامه سایت نیز بهینه باشد.

– فایلهای کد خارجی JavaScript را در یک فایل ادغام کنید. هرچه تعداد فایلهای درخواستی از سرور کمتر باشد، سرعت صفحه بیشتر می شود.

– کد JavaScript خود را فشرده کنید تا حجم فایل آن کمتر شود.

– فایلهای CSS خارجی را در یک فایل ادغام کنید و فایلهای CSS خود را فشرده کنید.

– اگر سرور هاست این امکان را دارد، فشردگی gZip را انجام دهید (پلن های هاست وب رمز این قابلیت را دارا می باشد.)

– تا آنجا که ممکن است تعداد تصاویر بر روی سایت تان را کم کنید و تصاویر را فشرده کنید. بسیاری از ابزارهای گرافیکی دارای گزینه میزان فشردگی تصاویر بر روی وب هستند که می توانید آنها را انتخاب کنید.

– در پایان صفحه وب خود کد رهگیری گوگل و بخش هایی از JavaScript را قرار دهید.

– در صورت امکان برای هاست سایت خود سرور اختصاصی یا سرور مجازی تهیه کنید.

بهتر است همین امروز برای افزایش سرعت صفحات وب خود اقدام کنید. هرچه سرعت لود صفحات شما بیشتر باشد، بازدیدکنندگان بیشتری می توانند محتوای صفحات شما را ببینند. بازدیدکنندگان وب سایت ها (کسانی که دائما از یک سایت به سایت دیگر می روند) معمولا افراد کم صبری هستند و خواهان دیدن سریع نتیجه جستجوی خود هستند. به همین دلیل در صورتی که سرعت لود صفحات شما بالا و محتوای سایت طبقه بندی شده باشد، خواندن آن نیز آسان خواهد شد.

با اینکه سریع لود صفحات برای کاربران بسیار خوب است اما استفاده از زمان لود صفحه در رتبه بندی، می تواند برای تجارت های کوچک مشکل ساز باشد :

– تجارت یا شرکتها مجبور خواهند شد برای بهتر دیده شدن در موتور جستجو، سرویس های هاست cPanel سریع و احتمالا گران را انتخاب کنند.

– افرادی که درآمد کم دارند یا تجارتهایی که در کشورهایی هستند که سرعت اتصال به شبکه پایین است نمی توانند با کسانی که درآمد یا پول بیشتری دارند رقابت کنند.

– شرکت های بزرگی که سرعت اتصال به شبکه بالایی دارند، بسیار از این موضوع سود می برند.

– بدین ترتیب وب سایتهای بزرگ، دائما بزرگتر می شوند و وب سایت های کوچک، کوچکتر.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس