تاثیر ایمیل مارکتینگ در سئوسایت

ایمیل مارکتینگ قدرتمند ترین ابزار برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری می باشد. اگر شما بهترین سایت را هم داشته باشید.ایمیل مارکتینگ و سئو می توانند بر یکدیگر تاثیر بگذارند.

 1.بهبود مشارکت و تعامل در سایت:

جذب کردن ترافیک هدفمند به سایت چند مزیت دارد و اصلی ترین مزیت این است که کاربران را جذب میکند و باعث می شوند ان ها وقت بیشتری در سایت شما بگذرانند.در این صورت مطالب مورد نظر را از طریق ایمیل دریافت میکنند و با کلیک بر روی ان ها  میتوانند مطالعه کنند.به این ترتیب زمانی که کاربران در سایت شما میگذرانند بیشتر میشود که این یکی از فاکتور های مهم برای گوگل است.

اما مهم ترین مزیت جذب ترافیک  چیست؟ مشاهده شده است که تعامل بیشتر مخاطب در وبسایت می تواند باعث افزایش نرخ تبدیل شود و هدفی را که بازاریابی محتوا دارد کاملا منطبق بر مسیر است.

2.ایمیل های قدرتمند و محتوای جدید سایت :

برای ارسال ایمیل و ایجاد کمپین چندین راه  حل وجود داردیکی از این راه حل ها این ست که محتوای یونیک را برای اعضای خبرنامه خود بنویسید و بهتر است این محتوا با علایق و سلیقه ی مخاطبان همسو باشد.اگر ایده ای برای این کار ندارد بهتر است محتوایی را در ایمیل بنویسید و ان را تست کنید.و هربار محتوایی جدیدتر برای ایمیل خود قرار دهید.

3.افزایش اشتراک گذاری مطالب :

اگر مطالب خود را به کاربران و مخاطبان خود برسانید احتمال به اشتراگ گذاشته شدن ان ها را افزایش میدهید.کاربران خور را تشویق کنید که مطالب وبلاگ های شما را در صفحات مجازی به اشتراک بگذارند.و در این صورت می توانید کانال ایمیل مارکتینگ را به شبکه های اجتماعی متصل کنید.

سئوکارحرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس