سئوسایت و اهمیت امنیت آن

با روی کار آمدن کسب و کارهای اینترنتی در دنیای اینترنت و عصر حاضر می توان اینگونه عنوان کرد که وردپرس نقش یک ماشین کسب در آمد از اینترنت را ایفا می کند که یک سیستم قدرتمند نیز به حساب می آید.

وردپرس نقش خانه مادربزرگ ها را دارد که همیشه درب آن برای میهمان نوازی به روی همگان باز می باشد اما در صورتیکه نتوانید امنیت وردپرس را تامین نمایید این خانه مورد نفوذ و اشغال هکرها قرار خواهد گرفت و به راحتی تمامی اطلاعات را از شما می ربایند.

مواردی که به شما کمک خواهند کرد تا امنیت وردپرس را در وب سایت خود تامین نمایید شامل موارد زیر می باشند:

  • به روز بودن مداوم و همیشگی
  • حذف یا پلاگین ویرایشگر و تم های قدیمی
  • غیر فعال کردن تم و پلاگین ویرایشگر
  • غیر فعال کردن لیست دایرکتوری
  • نصب افزونه های امنیتی

اهمیت امنیت سایت در سئو:

وبسایت Godaddy در یک بررسی اعلام می کند که 70 درصد از گزارش های هک، با اهداف سئو صورت گرفته است. این بدان معنی است که مسئله ی امنیت فقط به منظور حفظ اطلاعات شخصی کاربران و وبمستر ها نیست، بلکه هدف از هک میتواند لینک سازی و افزایش رتبه برای رقیب شما باشد. در هر صورت نادیده گرفتن امنیت سایت در سئو تاثیر منفی خواهد داشت و میتواند مشکلات بزرگی برای شما ایجاد کند.

در حقیقت، SSL نیاز بیشتر به برقراری ارتباط میان سرور ها دارد. از این جهت میتواند تا حدودی در کاهش سرعت صفحات ( بخصوص برای صفحات سنگین ) تاثیرگذار باشد. البته در صورتی که حجم صفحات خود را طبق اصول سئو بهینه سازی کرده باشید، میتوانید با خیال راحت از مزیت های پروتکل HTTPS بهره مند شوید.

download 45

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس