سئوسایت و کسب ای نماد

سئوسایت و کسب ای نماد

 

نماد اعتماد الکترونیکی :

اینماد یا همان نماد الکترونیک نشانه ای است که از طرف سازمان تجارت معدن و  صنعت اعطا می گردد. در واقع این نوع نماد به این صورت می باشد که مجوز رسمی را به شما برای انجام فعالیت خواهد داد.

نماد الکترونیک به صورت اعتماد بین کاربران وب سایت ها و همچنین افزایش فروش برای مدیران وب سایت ها خواهد بود. دریافت این نماد برای وب سایت هایی که به صورت تجارت الکترونیک می باشند خواهد بود و با استفاده از این نماد وب سایت ها می توانند به صورت مستقیم به درگاه های بانک متصل شوند.

انوع نماد الکترونیک:

 

نمادهای الکترونیک به تناسب اهداف و همچنین نوع کارکرد آنان می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال تعداد ستاره ها می تواند نشانی از سطح اعتماد در این نوع نمادها باشد. بدیهی است هرچه تعداد ستاره های یک نماد الکترونیک بالاتر باشد، وب سایت اعتبار بیشتری خواهد داشت.

نماد موقت : با توجه به امکاناتی که وب سایت اینماد برای تمامی متقاضیان جهت سهولت کار و همچنین افزایش سرعت آن در نظر دارد ارائه نماد الکترونیک به صورت موقت می باشد. این نماد به وب سایت های فروشگاهی اعطا می گردد و حداقل معیارهای موجود را بر عهده خواهد داشت.

نماد یک ستاره : اگر می خواهید همه چیز درباره نماد اعتماد الکترونیکی را بدایند، بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که اینماد بر روی کار تمامی متقاضیانی که برای این نماد ثبت نام نموده اند، نظارت خواهد نمود. به همین دلیل چنانچه پس از بازدید از وب سایت و مطابقت با معیارهای لازم ، وب سایت مورد نظر تائید شود ؛ می تواند نماد یک ستاره ای را دریافت نماید.

نماد اعتماد دائم یا دوستاره : هنگامی که بتوانید نماد اعتماد آبی رنگ را دریافت نمایید، می توانید برای دریافت نماد الکترونیک زرد رنگ اقدام نمایید این نوع نماد همان نمادی است که اعتماد بیشتری را جلب می نماید . همچنین لازم به ذکر است برای برخی از انواع فروشگاه ها دریافت این نوع نماد لازم و ضروری می باشد. تفاوتی که این نوع از نماد با سایر نماد ها دارد این است که دارا بودن گواهی امنیت SSL برای این وب سایت ضروری است. اینماد و چگونگی دریافت آن در این نوع بسیار سخت تر می باشد.

اطلاع دقیق از تمامی این موارد قبل از اخذ اینماد و چگونگی دریافت آن بسیاری ضروری می باشد. به همین دلیل است که می گوییم همه چیز درباره نماد اعتماد الکترونیکی را بدانید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس