سئو اینستاگرام و بهبود آن

سئو اینستاگرام و بهبود آن

سئو می تواند در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام زمینه های متفاوتی داشته باشد. سئو اینستاگرام  از دیدگاه طراحان سایت بدون قانون می باشد. افرادی که در زمینه بازاریابی فعالیت دارند خیلی خوب از اهمیت  قرار گرفتن در صفحه اول گوگل اطلاع دارند.

سئو اینستاگرام در حقیقت روشی است که به شما کمک می کند در زمانی که کاربران در اینستاگرام به دنبال کلمه ای می باشند و آن را سرچ می کنند صفحه شما در سرچ جزء ۱۰ نفر برتر باشد.وقتی شما یک محتوای خوب تولید می کنید الزاما نباید آن را در وب سایتتان قرار دهید بلکه می توانید محتوای تولیدشده خود را در جایی که بیشترین مخاطب را دارید به اشتراک بگذارید. درباره سئو شاید این موضوع غیر منطقی باشد زیرا بر اساس اصول سئو همه مسیر ها به وب سایت ختم می شود. و می بایست محتوای خوبی که تولید می شود در وب سایت منتشر شود. درست است، سئو باعث افزایش ترافیک می شود و همین باعث میشود کاربران بسیاری جذب شوند.

شاید این موضوع را ندانید که چیزی حدود ۴۵ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام وجود دارند پس اگر شما در اینستاگرام در زمینه کاری خود در زمان سرچ بالا هستید این روش می تواند باعث جذب مشتری برای شما شود

گزینه bio در اینستاگرام یکی از بخش‌های مهم این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود که قدرت مانور زیادی را به منظور بهینه‌سازی فرایند سئو اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد.

در واقع این گزینه یک بخش ضروری در سئوی اینستاگرام به شمار می‌رود، زیرا می‌تواند در جستجوی کاربران تأثیر گذاشته و آنها را به سوی صفحه شما راهنمایی کند.

به منظور استفاده از ابزار بیو جهت بهبود سئو اینستاگرام می‌توانید کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با کسب‌وکارتان را در آن بگنجانید؛ البته توجه داشته باشید که این گزینه مانند یک تیغ دو‌دم عمل می‌کند؛ یعنی در عین حال که می‌تواند برای سئوی اینستاگرام شما مفید باشد، همان اندازه نیز می‌تواند تأثیر منفی داشته باشد.

این نکته بدان معناست که نباید در گنجاندن کلمات کلیدی در قسمت بیو افراط کنید، قرار‌دادن کلمات کلیدی بیش از حد در قسمت بیوگرافی، آنها را ناخوانا می‌کند؛ یعنی مخاطبی که طبق جستجوی کلمات کلیدی به صفحه اینستاگرام شما وارد شده است، حوصله خواندن این کلمات طولانی را نخواهد داشت و در نتیجه ممکن است بدون هیچ عکس‌العملی، صفحه شما را ترک کند.

در واقع اگر بتوانید از کلمات کلیدی مرتبط و قابل جستجوی کاربران، به طور مناسب استفاده کنید، امکان اینکه صفحه شما در بین نتایج جستجوی برتر ظاهر شود، بسیار بالا خواهد رفت.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس