ساخت متا تگ

ساخت متا تگ

یکی از کلیدی ترین ابزارها برای رسیدن به رنکینگ بالا متاتگ ها هستند.با استفاده از این ابزار می توانید برای وب سایت خود انواع متاتگ ها را تولید نمایید.

ابزار تولید کننده متا تگ

با ساخت صحیح و اصولی عنوان صفحه سایت و متا تگ ها و بکارگیری آنها، قادر خواهید بود تا موتورهای جستجو را برای چگونگی نمایش سایت خود در نتایج جستجو کنترل نمایید. با استفاده از ابزار رایگان تولید کننده و بهینه ساز متا تگ می توانید به سرعت عنوان ها و متا تگ های مناسب و بهینه سازی شده و موردپسند تمام موتورهای جستجو را ایجاد نمایید.

متا تگ چیست؟

متا تگ ها و برچسب های عنوان های html، از عناصر ویژه html هستند که در کد و دستورات سورس سایت قرار می گیرند. همه موتورهای جستجو مهم و معتبر (گوگل، یاهو و بینگ) از متا تگ و برچسب عنوان برای اهداف رنکینگ و رتبه بندی و نمایش لینک سایت ها در نتایج جستجویشان استفاده می کنند.

نحوه عملکرد ابزار تولید متا تگ

در ابزارهای رایگان تولید کننده متاتگ که از جمله ابزار بررسی سئو سایت است، معمولا چند کادر برای ورود اطلاعات وجود دارد که هر یک به اختصار معرفی می گردد

متا تگ عنوان 

 عنوان یا تایتل صفحه همان لینک سایت است که در نتایج جستجو ظاهر می گردد. بنابراین از این جهت که اولین نمایه ای از سایت که در نتایج جستجو در معرض دید مخاطب قرار می گیرد و با کلیک بر روی آن به سایت هدایت می گردد، حائز اهمیت خواهد بود. در کادر مربوطه، عنوانی مناسب که معرف زمینه کاری است تا ۶۰ کاراکتر درج گردد. هر صفحه از سایت باید عنوان منحصر بفرد خود را داشته باشد. بهتر است کلمات کلیدی که موثر در جلب ترافیک بیشتر است در عنوان در موقعیت های اولیه (کلمات ۲ تا ۵) قرار گیرد. از بکار بردن کلماتی چون (صفحه اصلی سایت یا خانه) و (خوش آمدید) در عنوان بپرهیزید. در انتخاب عنوان دقت گردد تا متمایز از عنوان سایت های رقیب باشد.

متا تگ توضیحات

 با وارد کردن حداکثر ۱۵۰ کاراکتر در کادر توصیف، بهترین شرح از خدمات سایت و معرفی آن به مخاطبان ارائه گردد که در نتایج جستجو در زیر لینک سایت نمایش داده می شود

متا تگ کلمات کلیدی

 بر کسی پوشیده نیست که آنچه در موتورهای جستجو ملاک اصلی برای پیمایش و رتبه بندی سایت ها می گردد، در مرحله اول، کلمات کلیدی خواهد بود. در این کادر حداکثر تعداد ۲۵ کلمه کلیدی قابل درج است که باید با کاما از یکدیگر جدا گردد. 

تگ ربات 

در این قسمت که با تیک خوردن مشخص می گردد، اجازه برخی اعمال چون ایندکس شدن صفحات سایت یا فالو کردن لینک ها را به ربات های موتورهای جستجو صادر می کند در پایان با کلیک بر روی دکمه تولید متاتگ، کدهای تولید شده را در داخل تگ هدینگ سورس کپی نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس