عنوان صفحات سایت و اهمیت آن

عنوان صفحات سایت و اهمیت آنReviewed by سئوکارحرفه ای سئوتگ on May 27Rating: 5.0عنوان صفحات سایت و اهمیت آنعنوان صفحه فاکتور مهمی برای فهم موضوع صفحه برای گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد. همچنین عنوان صفحه اولین چیزیست که کاربران در نتایج جستجو از سایت شما مشاهده می کنند.

عنوان صفحه فاکتور مهمی برای فهم موضوع صفحه برای گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد. همچنین عنوان صفحه اولین چیزیست که کاربران در نتایج جستجو از سایت شما مشاهده می کنند.

عنوان صفحه در سه نقطه کلیدی صفحه نتایج جستجو، تب های مرورگر و شبکه های اجتماعی به نمایش در می آیند و این موضوع، اهمیت آن را دو چندان کرده است.

1. صفحه نتایج موتورهای جستجو

عنوان صفحه شما (همراه با مواردی از استثنائات) همان عنوان آیتم سایت شما در نتایج جستجوست و در نتیجه اولین تجربه کاربر از سایت شما محسوب می شود. حتی اگر وب سایت شما در رتبه های بسیار بالای نتایج جستجو قرار داشته باشد، یک عنوان بد می تواند موجب عدم کلیک کاربران بر روی آن شود.

2. مرورگرهای وب

عنوان صفحه در بالای مرورگر نمایش داده شده و در هنگام باز شدن چند تب، بر روی تب ها دیده می شود. عناوین ساده، قابل تفکیک و دارای کلمات کلیدی می تواند موجب شود که کاربران سایت شما را در بین چندین تب باز شده از دست ندهند.

3. شبکه های اجتماعی

بعضی از وب سایت ها، مخصوصا شبکه های اجتماعی از عنوان صفحه در نمایش لینک های به اشتراک گذاشته شده از سایتتان استفاده می کنند.

دقت داشته باشید که بعضی از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر دارای متا تگ های اختصاصی خود برای نمایش سایت ها هستند. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از متا تگ های OG عنوان متفاوت و بلندتری را برای نمایش سایت در هنگام اشتراک گذاری در فیسبوک در نظر بگیرید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس