ویژگیهای محتوای سئوشده

محتوای سئو شده چه محتوایی است؟

در واقع محتوای سئو شده ، محتوایی است که هم برای کاربران خواننده آن و هم برای موتورهای جستجوگر کاملا مناسب است و البته فهم و مطالعه آن برای کاربران بسیار آسان تر است. این گونه از محتوا برای موتور های جست و جو نظیر گوگل بسیار مناسب تر است و تاثیر بسزایی را در رنکینگ سایت شما می گذارد.

در ابتدا باید از افزونه ای محبوب استفاده کنید. یک ابزار کاربردی ابزاری که در این کار به شما کمک می کند، افزونه ای به نام yoast seo می باشد که شما می توانید آن را از سایت اصلی وردپرس تهیه کنید. اما به صورت دستی نیز میتوانید آن را در سایت خود نصب کنید. به این صورت که به بخش پلاگین ها رفته و بعد از سرچ کردن نام افزونه در باکس جست و جو، آن را بر روی سایت خود نصب می کنید.

محتوای سئو شده (بدون در نظر گرفتن سیستم وردپرس و یا دیگر سیستم هایی که سایت ها با آن طراحی میشوند) ویژگی هایی دارند که به صورت زیر است:

1.انتخاب عبارت کلیدی کانونی مناسب:

به جرات می توان گفت مهم ترین عنصر هر مقاله سئو شده ای، عبارت کلیدی کانونی آن است. شما باید برای مقاله خود یک عبارت کلیدی انتخاب کنید و بسته به کوتاهی و بلندی مقاله، آن را از ۳ بار تا ۲۳ بار تکرار کنید با توجه به تعداد کلمات مقاله از ۳۰۰ کلمه تا ۳۰۰۰ کلمه. این کلید واژه به نوعی شناسنامه و معرف موضوع مقاله شما است. پس باید حتما کلمه کلیدی و مهمی در مقاله انتخاب کنید که بتواند به درستی موضوع مقاله شما را شرح دهد.

2.انتخاب عنوان سئو مناسب و حاوی کلمه کلیدی

در واقع عنوان سئو، عنوان مقاله شما است که طول آن باید در حد متعادل باشد.( نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه) در حد ۷۰ کاراکتر. عنوان مقاله و عنوان نوشته شما باید کاملا جذاب باشد و در عین حال شرح دهد که مقاله در چه موضوعی نوشته شده است و قرار است چه مواردی را شرح دهد؟ پس در نظر داشته باشید که عنوان مقاله مشخص میکند که کاربر برای آن وقت بگذارد یا از آن به سادگی عبور کند.

3.نوشتن توضیحات متا مناسب

بعد از عبارت کلیدی کانونی و عنوان سئو مطلب مهم ترین بخش یک مقاله سئو شده؛ توضیحات متا می باشد.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس