کدام سیستم تولید محتوا برای سئو:جوملا یا وردپرس؟

کدام سیستم تولید محتوا برای سئو:جوملا یا وردپرس؟

سئو وردپرس

همانطور که پیش از این مطرح شد جهت عملیات سئو سایت می بایست عملیاتی انجام شود که در ابتدا سبب بهینه سازی سایت و مطلوب شدن یک سایت گردد و هدف مهم تر که پس از آن اتفاق می افتد سبب مشاهده کلمات در صفحه اول موتور جستجو گردد  .

 سوال مهم: جهت عملیات سئو ورد پرس بهتر است یا جوملا ؟

برای تمام سئوکاران در سراسر جهان نوع CMS ( جوملا -مامبو – وردپرس – پی اچ پی نیوک – دیتالایف انجین – مووبل تایپ – CMS ملی – دروپال – زوپس – ایی ۱۰۷ – اسلید – راش ایرانی – کاسلر – زیکولا – الینور – نیوکلرن – پی اچ پی فیوژن – دات نت نیوک – جاوز – نت پرو – شیر ترونیکس و … ) هیچ تفاوتی ندارد زیرا جهت انجام عملیات بهینه سازی سپری نمودن فاکتور های لازم و اساسی نقش اساسی و کلیدی را جهت بهینه نمودن سایت ایفا می نماید به گونه ای که SEOYAB جهت سئو سایت تمام کارفرمایان خود از ۲۵۰ فاکتور لازم و اساسی استفاده می نماید بنابراین سئو سایت تنها اعمال ۲۵۰ فاکتور می باشد و در حالی که سایت های کارفرمایان با هر نوع CMS طراحی و پیاده سازی شده باشد هیچ تفاوتی برای سئو کاران و متخصصین SEOYAB نخواهد داشت .

نکته مهمی که در این قسمت مطرح می گردد اینکه سئو ورد پرس به نسبت سئو جوملا و یا هر مدیریت محتوی دیگری دارای سرعت بیشتری ( در مشاهده کلمات مورد نظر در صفحه اول موتور جستجو )  می باشد و این تنها تفاوت میان سئو ورد پرس و مابقی CMS های دیگر می باشد ولی در کل جهت سئو سایت هیچ تفاوتی میان CMS های مختلف نمی باشد .

در اینجا می توان بدین گونه مطرح نمود که یک سایت جهت بهینه شدن تنها می بایست یک سری تغییرات در ساختار آن رعایت گردد و برخی موارد نیز در ساختار آن اضافه گردد بدین ترتیب رعایت نمودن اینگونه موارد جهت سئو سایت لازم می باشد .

و نیز لازم به ذکر است که یک سئو کار می بایست به قدری ماهرانه در بهینه سازی سایت اقدامات لازم را انجام دهد که هر گونه ایرادات احتمالی در طراحی سایت را مرتفع نماید .

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس