کپی‌ رایتینگ و نقش آن در سئوسایت

کپی‌ رایتینگ و نقش آن در سئوسایت

کپی‌ رایتینگ چیست؟

کپی‌رایتینگ یکی از اساسی‌ترین عناصر هر نوع بازاریابی برای یک برند و همانند یک فراخوانی برای اقدام ((Call-To-Action(CTA) اما در مقیاسی بزرگ‌تر است.کپی رایتینگ به معنای استفاده از کلمات برای جذب مخاطبین و فروش بیشتر است.در واقع کپی رایتینگ کار یک فروشنده را در قالب کلمات انجام می دهد.در نگاه اول شاید کپی‌ رایتینگ کاری ساده به نظر برسد ولی واقعیت این است که باید نکات و ظرافت‌‌های زیادی را رعایت کرد تا بتوان یک کپی‌ رایتنگ مؤثر انجام داد. درواقع دقت و خلاقیت در خلق یک اثر ماندگار با کلمات، هنر یک کپی‌‌رایتر است.

کپی رایتر کیست؟

کپی‌رایترها تلاش می‌‌کنند که با استفاده از کلمه‌ها مردم را به ادراک یک حس، فکر کردن به یک موضوع و درنهایت پاسخ دادن و انجام دادن فعالیت از قبل تعریف‌شده‌ای ترغیب کنند.کپی رایتر کسی است که با توجه به نکات روانشناسی مخاطب بر فرآیند تصمیم گیری فرد در خرید کالا تاثیر می گذارد و تنها ابزار او در این راه، انتخاب هوشمندانه کلمات است.

نقش کپی رایتینگ در کسب و کار آنلاین:

کپی رایتینگ برای موفقیت آنلاین در عصر دیجیتال فعلی امری حیاتی است. طراحی، بازاریابی محتوا، SEO و رشد بازدید‌ها  همه بخشی از برنامه بازاریابی جامع دیجیتالی هستند، اما کپی رایتینگ چیزی است که همه انها را با هم مرتبط می‌کند. نویسندگان تبلیغات به شما طراحی اولیه را می‌دهد و پایه ای برای بازاریابی محتوا، SEO و توسعه مارکتینگ را فراهم می‌کنند. نوشتن نوشتن متن‌های تبلیغاتی بهتر به شما این امکان را می‌دهد که خوانندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس